Eredeti Parkside JLH201261500G akkutöltő 2020 30W - Jelenlegi ára: 4 490 Ft
Eredeti Parkside JLH201261500G akkutöltő 2020 30W
Feszültség: 12. 6V
Teljesítmény: 1500mA
Szín: fekete
névleges teljesítmény : 30W