TRU COMPONENTS 1593679 TC-CV200A203 Kábelkötöző 200 mm Natúr 100 db - Jelenlegi ára: 1 485 Ft
TRU COMPONENTS 1593679 TC-CV200A203 Kábelkötöző 200 mm Natúr 100 db
Termék azonosító: 421520
Szabványos kábelkötöző, belső fogazású
Natúr
Kábelkötöző hossza 200 mm
Kábelkötöző
Fogazat: Belső
Műszaki adatok:
Anyag: Poliamid 6. 6 ? Fogazat: Belső ? Gyártói szám: 1593679 ? Halogénmentes: Igen ? Hőmérséklet (max. ): +85 °C ? Hőmérséklet (min. ): -40 °C ? Kábelkötöző hossz: 200 mm ? Kábelkötöző szélesség: 3. 6 mm ? Köteg ? (max. ): 52 mm ? Min. tartóerő: 175 N ? Szín: Natúr ? Tartalom: 100 db ? Típus (kategória): Kábelkötöző