A készülékhez CD-n 67 oldalas Magyar nyelvű használati utasítást is adok.
Lásd a fotókat.
 A képernyő jobb felső sarkában a csillárunk lámpa narancsos égőjének fénye tükröződik.
Személyes átvétel során minden kipróbálható, tesztelhető.
VESTA 20 x 20 konzol számú.
Technical Specifications
Model Name
Panel
Size
Display Size
Pixel Pitch
Frequency
Horizontal / Vertical
PC Resolution (Optimum)
Power Supply (Input)
Power Consumption
Normal / Power Saving
Dimension (WxDxH)
Body
With stand
Weight
With stand
Environmental Considerations
Operating Temperature
Operating Humidity
Storage Temperature
Storage Humidity
Sound
Output
LE32T5
32” Diagonal (16: 9)
697. 68 (H) x 392. 26 (V) mm
0. 51075 (H) x 0. 51075 (V) mm
30~61 kHz / 60~75 Hz
1360 x 768 @ 60 Hz
AC 100 ~ 240 V, 60/50 Hz ± 3 Hz
170 W / 2. 0 W
914. 5 x 104. 0 x 528. 8 mm
914. 5 x 247. 5 x 591. 5 mm
15. 0 kg (33. 07 lbs)
10 ° C to 40 ° C (50 ° F to 104 ° F)
10 % to 80 %, non-condensing
-20 ° C to 45 ° C (-4 ° F to 113 ° F)
5 % to 95 %, non-condensing
7. 5 W X 2